Vysoká škola podnikání, a. s. Ostrava > Vysoká škola podnikání > Aktuality > Dr. Marcus Lee z International China Investment Forum navštívil VŠPP

Dr. Marcus Lee z International...

První ze série plánovaných návštěv v Akademické Alianci. Dr. Marcuse Lee, zástupce International China Investment Forum, výkonného a ekonomického ředitele pro Greater China region (http://www.ticif.com/Speakers/show.php?lang=en&id=891) proběhla dne 3.11.2015 na VŠPP v Ostravě. Dr. Marcus Lee, který je na inspekční cestě v ČR, představil model spolupráce, který by mohl obsahovat nejen společné  konference, fórum, ale také nabízet investiční možnosti.  Další schůzka proběhla dne 9. 11. 2015 na Panevropské vysoké škole v Bratislavě.

První program, který Dr. Marcus Lee představil je projekt dlouhodobé spolupráce, která začíná prvním seminářem a pokračuje druhým seminářem již na ministerské a CEO úrovni a následně organizací fóra. Návštěva Ostravy je pro něj zajímavá z pohledu investičních příležitostí. Zároveň informace o našich školách v Bratislavě, Brně a Praze v rámci skupiny Akademické aliance jej zaujala. Proto vznikla hned druhá příležitost setkání v Bratislavě, které se uskutečnilo dne 9.11.2015. V rámci návštěvy Bratislavy představil rovněž putovní výstavu „Titanic“ http://www.vystavatitanic.sk/#!/page_Services).

Druhá část komunikace se nesla v duchu předávání informací o realizaci  našeho magisterského oboru podnikání. Dr. Lee se zajímal výhradně o podnikání a magisterský studijní program. V Číně se Mgr. program studuje 1,5 až 2 roky, ale podnikání studují jen SMART studenti a se znalostmi z podnikání. Dohodli jsme se, že p. Lee zjistí platnost naší akreditace v Číně. V případě budoucí spolupráce jsou nezbytné praktické zkušenosti výuky a porovnání studijních plánů. Další informace se týkaly exekutivního vzdělávání a MBA programu.

Dr. Marcus Lee na návštěve VŠPP


  • Buďte zaměstnancem snů. Prozradíme vám, jak na to.

    I když je aktuální nezaměstnanost okolo 5,1 %, pořád je ožehavým tématem problematika uplatnění absolventů na trhu práce. I když získáte vysokoškolský diplom, nemáte ještě zdaleka vyhráno. Možná znáte podobné příběhy ze svého okolí nebo jste je zažili na vlastní kůži. Jeden pohovor střídá druhý, ale pracovní nabídka, o kterou byste stáli, nepřichází. Tato situace […]

    Více informací
  • Přesměrování stránek na www.VSPP.cz

    Vážení vyučující a studenti, od 5. 12. 2015 budou stránky VŠP z důvodů spojení do nové školy přesměrovány na nový oficiální web Vysoké školy podnikání a práva, a.s. (www.vspp.cz).

    Více informací

Přihláška on-line

Vysoká škola podnikání již 15 let připravuje studenty, bakaláře a inženýry, jako odborníky pro praxi. Jedince, kteří se neztratí ani na trhu práce ani v podnikání. Neodkládejte svá rozhodnutí a zvolte si svou budoucnost hned.

Přihláška

Nejnovější videa

Všechna videa

Přidejte se k nám na facebooku

To se mi líbí