Diploma Supplement Label

Jako první ze všech bezmála pěti desítek soukromých vysokých škol v České republice obhájila již podruhé Vysoká škola podnikání, a.s., mezinárodní certifikát udělovaný Evropskou komisí – Diploma Supplement Label. Tento dodatek k diplomu vydávaný  automaticky každému úspěšnému absolventovi od akademického roku 2004-2005, oceňuje srovnatelnost kvality výukového procesu na škole s evropskými standardy. Dokument obsahuje všechny důležité údaje o studiu, včetně výpisu zkoušek, zápočtů, počtu kreditů a dosaženého hodnocení. Dodatek k diplomu rozšiřuje potenciálním zaměstnavatelům informační základnu o budoucích zaměstnancích, uchazečům o práci pak dává i na mezinárodním trhu vyšší šance k osobnímu uplatnění. Mezinárodní certifikát Diploma Suplement Label se obnovuje každé dva roky.

Vysoká škola podnikání připravuje odborníky pro působení převážně v businessu tak, aby byli schopni začlenit se do podnikatelského procesu okamžitě po absolvování studia.

Dodatek k diplomu je nový dokument vydávaný společně s diplomem po absolvování bakalářských nebo navazujících magisterských studijních programů Vysoké školy podnikání, a.s. Dokument je vydáván zdarma všem absolventům Vysoké školy podnikání, a.s.

Dodatek k diplomu je vystavován ve dvou jazycích, českém a anglickém. Dokument zahrnuje všechny relevantní údaje o absolvovaném studijním programu včetně výpisu zkoušek, zápočtů, počtu kreditů a dosaženého hodnocení. Dodatek k diplomu je v souladu se standardním modelem stanoveným Evropskou komisí, Radou Evropy a UNESCO.

Dodatek k diplomu rozšiřuje potenciálním zaměstnavatelům informační základnu týkající se povahy studia, úrovně, kontextu a obsahu studia a formy studií. Zahrnuje také národní vzdělávací soustavu.


  • Buďte zaměstnancem snů. Prozradíme vám, jak na to.

    I když je aktuální nezaměstnanost okolo 5,1 %, pořád je ožehavým tématem problematika uplatnění absolventů na trhu práce. I když získáte vysokoškolský diplom, nemáte ještě zdaleka vyhráno. Možná znáte podobné příběhy ze svého okolí nebo jste je zažili na vlastní kůži. Jeden pohovor střídá druhý, ale pracovní nabídka, o kterou byste stáli, nepřichází. Tato situace […]

    Více informací
  • Přesměrování stránek na www.VSPP.cz

    Vážení vyučující a studenti, od 5. 12. 2015 budou stránky VŠP z důvodů spojení do nové školy přesměrovány na nový oficiální web Vysoké školy podnikání a práva, a.s. (www.vspp.cz).

    Více informací

Přihláška on-line

Vysoká škola podnikání již 15 let připravuje studenty, bakaláře a inženýry, jako odborníky pro praxi. Jedince, kteří se neztratí ani na trhu práce ani v podnikání. Neodkládejte svá rozhodnutí a zvolte si svou budoucnost hned.

Přihláška

Nejnovější videa

Všechna videa

Přidejte se k nám na facebooku

To se mi líbí